Novinky

Obdrželi jsme potěšující zprávu a Gaston Silver Image zazářil se svojí majitelkou na své zkouškové premiéře a ze ZV v Horním Benešově si odvezli pohárek za 3. místo a zkoušky splnili v I. ceně.

Dnes proběhlo menší setkání některých našich odchovánků z vrhu "G" a jejich majitelů na Slezské Hartě. Počasí nám krásně vyšlo a celé setkání bylo velmi příjemné. Měla jsem pocit, jako by se všichni znali už věčnost.

Opět je u nás veselo a radujeme se z nového života. Štěnátka prozatím toho moc nepotřebují jen : mámu Sáru, teplo - čisto v porodní bedně a naší menší asistenci.

Včera 20. 4. 2026 jsme přivítali na svět plánovaný Vrh " H " - jaro 2026. Sára jako správná princezna si dala na čas a mezi štěňátky si řádně odpočívala. Ale vše jsme zvládli přirozeně a na svět jsme přivítali 7 zdravých štěňátek v poměru 4 pejsci a 3 fenečky. Všichni se mají čile k světu a vypadají...

Čas nám utíká velmi rychle a naše Sára je již v polovině březosti. Pomalu se začínáme připravovat na štěňátka. Sára také již baští granulky pro březí a kojící feny a zůstaneme věrní krmivu Lyopet. Níže přikládám aktuální foto.

Naše výstavní tažení do Polska přineslo úspěch a Gaba dokončila Polského dorost šampiona ( Polan Puppy Champion ). Máme radost a snad se nám bude dařit i nadále.

Dne 27. 09. 2025 se konala Klubová výstava chovatelů výmarských ohařů, které se účastnilo několik našich odchovánku.

Dne 20. 9. 2025 jsem se s Gabou opět vydala do Polska, a to na naši celkovou druhou výstavu psů. Gaba si nevedla vůbec špatně a opět jsme se proběhly ve finálovém kruhu výstavy.